sobota, 20 października 2012

Block B - Nillili Mambo


Matko jedyna jak ja dawno tu nic nie dodawałam, za co bardzo przepraszam ^^". Jeszcze dzisiaj dodam post o przypinkach, które przyszły tydzień temu. Miałam ten post dodać tego samego dnia, gdy paczka przyszła, ale jednak nie miałam czym zrobić zdjęć, ale w końcu je zrobiłam, więc mogę dodać notkę. Ale to później.

Chciałam teraz zrecenzować mową piosenkę Block B- Nillili Mambo, lecz w tym momencie nie mam zbyt dużo czasu na składanie jakiś bardziej logicznych zdań, więc powiem coś o tym tak w skrócie.Z niecierpliwością czekałam na cały teledysk, gdy jeszcze wychodziły teasery. Klimat piosenki jest jak najbardziej w moim guście, po prostu uwielbiam ją. Najbardziej rozwala mnie scena, gdy Kyung biega za kurą - zaiste (jak to mówi moja koleżanka :P).
Następnie w miarę przyzwoita scena, w której Jaehyo obściskuje się z jakąś panną, a tu nagle wpada Zico... kekeke me gusta.
I w końcu mój bias. który szpanuje swoją kolekcją pistoletów <3 I przy okazji ratuje innym tyłki...no nie do końca, ale po części to robi ^^.
 
 Ogląda mi się to za każdym razem bardzo przyjemnie, a jeszcze bardziej słucha. Zapewne będę miała dwutygodniową fazę na tę piosenkę ... jak zwykle ^^".

Nie rospisuję się bardziej, ale za to wstawię zdjęcia tych kochanych ...niegrzecznych.... chłopców (¬‿¬).

Zico 
 Jaehyo
U-kwon
Kyung
 Taeil
B-bomb
P.O
(P.O mi tutaj przypomina Donghae)

3 komentarze:

 1. O tak. Nilili Mambo to zdecydowanie hit ostatnio. KOCHAM.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj,witaj koleżanko ;0
  Piosenka jest rewelacyjna ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju ja też nie mogłam się na to doczekać i nie chcę wiedzieć ile razy widziałam te teasery hahah ^_^ Teraz nie mogę przestać tego słuchać!

  OdpowiedzUsuń