czwartek, 6 grudnia 2012

3. Co sądzę o tak długim zwlekaniu SM z comebackiem EXO.


Tak szczerze mówiąc nie wiem co o ty dokładnie sądzę. Fani powinni się uzbroić w cierpliwość i czekać. Myślę, że oczekiwanie się opłaci i comeback będzie powalający, a fani będą w pełni zadowoleni ^^

Na samym początku, przez te wszystkie niekończące się teasery, exo nie przypadło mi do gustu, ale w końcu pojawiały się teledysk z History i MAMA , które przyciągały fanów -więcej niż by się spodziewało. 

Obserwując różne portale dotyczące tego zespołu, to nie można na nich nic złego powiedzieć. Ciągle gdzieś wyjeżdżają. mają koncerty, treningi, spotkania, wywiady a ma dodatek pracują nad comebackiem- ja osobiście bym tam ześwirowała o.o  (szacun dla tych, którzy pracują w tej branży...).

Oczywiście w niektórych momentach tak długie zwlekanie z comebaciem doprowadza ludzi do podniesienia ciśnienia i dużym narzekaniem ze strony fanów, ale myślę że jest to zbędne.

Żeby jakoś zając ten czas oczekiwania napawam się tym, że oni żyją i są piękni *____* 
 A Chanyeol wygląda  tak advdihwfhbwahrq w nowej fryzurze, że mi ślinka cieknie :Q___
kochany <3


Takżeee.... 

EXO FIGHTING!!

7 komentarzy:

 1. Ja też już nie mogę się doczekać! :(
  Ostatnio ciągle EXO śni mi się po nocach, no xD

  OdpowiedzUsuń
 2. oby ich wejście było warte czekania

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także czekam i życzę im duuużo wytrwałości w dążeniu do celu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzieś na tumblr znalazłam plotę, że mają mieć comeback 21 grudnia, czyli w dzień końca świata. Jeżeli SM faktycznie dojebie im wtedy powrót... TO TO BĘDZIE PIĘKNE, ROZUMIECIE. BOSKA KONCEPCJA.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze? To nawet jest pod styl SM xD Z tą datą xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostałaś nominowana do Liebster Awards :)
  www.k-popowe-scenariusze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Na samym początku miałam nadzieję, że jeśli ja nie, to może chociaż moje dzieci doczekają się debiutu exo i przez to też niezbyt ich lubiłam. Jednak teraz trzymam za nich kciuki i uzbrajam się w cierpliwość, bo chyba zawsze trzeba będzie na nich czekać ;)

  OdpowiedzUsuń