niedziela, 7 lipca 2013

EXO- XOXO (KISS&HUG)


Po długim tygodniu i 2 dniach w końcu przyszła do mnie paczka z płytami (sfoiwjowehfwugiwaufb), co dziwne... plakaty przyszły osobno i wcześniej, ale to nic.

Kupiłam je jako preordery, więc nie miałam bladego pojęcia jak wyglądają płyty, jakie są plakaty, zdjęcia czy photocardy ... byłam zdana tylko na swoją wybujałą wyobraźnię...
 
Po obejrzeniu MV do Wolf  myślałam, że wszystko będzie się odnosić do motywu wilka, mimo to...jak widać, tak nie jest.

po lewej stronie HUG ver. (chińska wersja), a po prawe KISS ver. (koreańska wersja)Ogółem wygląd albumów mi się bardzo podoba, jednak po zamówieniu dowiedziałam się jak one wyglądają, i że są 4 wersje, różniące się jedynie naklejkami. W trakcie oczekiwania miałam cichą nadzieję, że dostanę te z rysunkami, które wykonał Kyungsoo (jak widać na zdjęciu powyżej, moje modlity nie zostały wysłuchane ><). 

Co do zdjęć wewnątrz albumu, to w obu wersjach są prawie identyczne, różnią się od siebie zaledwie kilkoma stronami (teksty piosenek i jakieś pojedyncze zdjęcia).

Bardziej od siebie różni się wygląd płyt:


Moim zdaniem Kiss ver. wygląda lepiej...tak bardziej...dziko >< (?)

W jednym albumie, niezależnie od tego jaka to wersja, znajdują się photocardy zarówno exo-k jak i exo-m (nie ma grupowych)...a ja z moim znakomitym szczęściem w obu wersjach dostałam...dwie te same photocardy!! Jejjjj -.- Jest pytanie: czy opłaca się kupować obydwie wersje albumów?
Moim zdaniem, nie.
Albumy różnią się tylko językami, wyglądem płyt i paroma zdjęciami. Każdemu fanowi któryś język przypada do gustu bardziej niż drugi. Ja osobiście wolę koreańskie wersje piosenek, gdyż są dla mnie łatwiejsze w wymowie (jak zapewne dla większości osób ><). Jednak ja uwielbiam/kocham całe EXO i mi się serce łamie, na samą myśl, jak mam wybierać między exo-k i exo-m </3 (WE ARE ONE!), dlatego, z silnym uderzeniem w mój portfel, kupiłam obie wersje ^^

Myślę, że ten album jest naprawdę świetny, Zwłaszcza piosenki, które po prostu sprawiają, że moje serce się raduje ;;
----
----
----
Jestem troszku chora i na dziś to tyle, co mogę powiedzieć o tym zakupie. Później na pewno rozwinę bardziej mój spazz na ten album.  
----
----
----
A Wy? Co sądzicie o tym albumie? O piosenkach?

10 komentarzy:

 1. OOo masz teraz co słuchać ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Post przeczytałam ze 2h temu,ale cały czas czekał na skomentowanie xd Jak zobaczyłam ten post, to zaczęłam piszczeć, tak bardzo ci zazdroszczę. Chcę sama kupić sobie w wakacje Exo wersje "kiss", ale nie wiem, jak będzie z kasą, nie jestem bogata, w portfelu mam 1 zł, hahahah xd Ale postaram sie kupić C:
  Najlepsze piosenki? Baby don't cry (ryczę przy niej często ;;), black pearl, heart attack i my lady <3 płyta jest świetna, muszę ją mieć D:
  Odsaj mi ją! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Cu tak mało postów ostatnio dodajesz? Domagam się więcej! Uwielbiam Twojego bloga, miło się go czyta :) Co do albumów to uważam, że są one warte kupna. Sama już zamówiłam i jedyne co mi pozostało to czekać na paczkę. Wcześniej nie mogłam się powstrzymać i pooglądałam parę unboxingów z albumami, bo z zachwytu nie mogłam wytrzymać i nie popatrzeć .-." Piosenki są równie cudowne co album <3 Może napisz co sądzisz o każdej z nich? -podpowiedź jakbyś nie miała pomysłów na posty xD.
  Jeśli dalej będziesz pisać "Co sądzę o..", to chcę zapytać o to, co sądzisz o wokalach w exo?

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zakupu, bo w Polsce czegoś takiego za Chiny byś nie dostała xD Zdrowiej! Pozdrawiam
  Akane

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ci tego zazdroszczę (^_^) narazie nie jestem przy kasie, ale może też sobie kupię... kiedyś XD tylko wątpie, żeby było mnie stać na EXO-k i EXO-m jednicześnie, ale uwielbiam ich wszystkich i niby, którą grupę wybrać... TT_TT
  Oto wady k-popu XD

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi się strasznie podoba wygląd samych płyt :D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tydzień to norma dla płyt, ale i tak zawsze to się dłuży jakby minął miesiąc ! ;D
  Moja koleżanka ma też obie płyty, więc dostąpiłam zaszczytu obejrzenia i w ogóle. Mega mi się podoba photobook <3 Chociaż nie ogarniam po co zrobili te wersje różniące się tylko naklejkami, ale co tam.
  Dwa razy D.O ~~ to trzeba mieć pecha !
  Gdybym sama kupowała to pewnie kupiłabym tylko wersję koreańską. Rozumiem rozterki fana, że chce się obie wersje skoro różnią się językiem. Tylko nie ogarniam jak można kupić wszystkie 4 skoro różnicą jest naklejka O.o Czy to nie za dużo!?
  Pozdrawiam ^^
  kiss-yo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, gdzie je kupiłaś. Też mam się zabrać za kupno obu ale nadal nie wiem gdzie najlepiej kupić :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Ej, kiedy nn? Czyżbyś wzięła przykład z EXO i długo nie wracała? :p
  Minyoung jest zniecierpliwiona, kkk ^^

  OdpowiedzUsuń