piątek, 5 czerwca 2015

MINI ZAKUPY

     

      Ohayou!
      Z racji, że jestem chora postanowiłam dodać nowego, króciutkiego posta. 
Ostatnio trafiłam na, dość niedawno powstały, sklep z azjatyckimi rzeczami, a mowa tu o DANGO SHOP. Sklep oferuje ciekawe produkty za przyjemne ceny, więc postanowiłam "na próbę" coś stamtąd zamówić. Wypadło na podkładki pod mysz, naklejki, długopisy oraz pałeczki :3 Dodatkowo zamówiłam sobie i Shingshing magazyn Aegyo, który o ile się nie mylę ma być wydany w lipcu~

Jeśli chodzi o kontakt ze sklepem, to jest on dobry, jednak z pewnych niedociągnięć w rozmowach-wynikających z obu stron- czekałam na przesyłkę od lutego do dnia dzisiejszego, jednak z opinii innych osób, wiem, że nie trafiają się takie przypadki jaki mnie spotkał, więc myślę, że następnym razem powinno być już dobrze :)

A teraz do sedna.

  • Podkładki pod mysz: 
Na facebooku pojawiła się informacja, że podkładki są ciemniejsze i bardziej giętkie niż Klusek się spodziewał, dlatego też obniżył ceny. I faktycznie tak jest. Różnią się od tych na zdjęciu, ale nie drastycznie, że na nich nic nie widać. Osobiście mi się podobają i nawet takie przyciemnione są w porządku. Giętki spód w niczym mi nie przeszkadza, w prawdzie twardość była i jest mi obojętna ^^ (rozmiar 19 x 25cm)

Kuroshitsuji
Tokyo Ghoul

  • Długopisy
 Szczerze to obawiałam się troszkę tego zakupu, bo myślałam, że okażą się one bezużytecznie i będą tylko dobrze wyglądać (no dobra, nie oszukujmy się, większość i tak kupuje to tylko ze względu na uroczy look xD), jednak się myliłam. Można powiedzieć, że sprawują się one tak dobrze jak wyglądają. Pierwszy ruch po kartce, a linia od razu była nie przerwana, wręcz idealna. 


 
  •  Naklejki
 Zapakowane w uroczą pandę, bardzo dobre jakościowo. Nic dodać nic ująć :3 (rozmiar: 6x 4cm)




  •  Pałeczki:
 Myślałam, że będą lepiej zapakowane, a nie będą latały w paczce z lewej do prawej strony i się obijały, ale to tylko taki szczególik. Ogółem jestem z nich zadowolona, w prawdzie jeszcze nic nimi nie jadłam, ale starałam się podnieść niektóre rzeczy, bo jak wiadomo są one stalowe i inaczej przywierają do nawierzchni niż zwykłe drewniane.


      Myślę, że sklep będę odwedzać częściej- jest ciekawy asortyment i dobre ceny, więc dlaczego nie :3
W skali o 0-10 oceniłabym Dango na 7-8, czyli dość wysoko.
A Wy, zauroczyliście się już Kluskowym rajem^^?

Jednak zastanawia mnie to, co dzieje się na Yatta, macie problemy typu: długie oczekiwanie na paczkę, bark odpowiedzi ze strony personelu itp?

      Następny post będzie dotyczył również sklepów, jednak będzie to taki zbiór informacji "co, gdzie, za ile kupuje Miyo" i dlaczego (mowa będzie o płytach, mangach itp)

Miłego wiczroku

2 komentarze:

  1. Fajne rzeczy kupiłaś ^^ Ja właśnie czekam na moją przesyłkę z Dango Shop :3
    Co do Yatty to zamawiałam tam tylko raz i problemów nie miałam, choć słyszałam od innych osób, że niektórzy mają właśnie takie problemy jak Ty ://

    OdpowiedzUsuń