piątek, 7 lutego 2014

Justin Bieber & One Direction


Zdecydowałam, że podejmę się tego zadania i napiszę notkę na temat kanadyjskiego wokalisty Justina Biebera oraz brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction.
Jest to dla mnie trudne, gdyż praktycznie nic o nich nie wiem, dlatego też moja opinia nie będzie zbyt długa ><


Zasadnicze pytania: Czy ich słucham? Czy ich lubię?
W prawdzie o istnieniu 1D dowiedziałam się po zobaczeniu teledysku "One way or another", a z tego co przeczytałam, zadebiutowali w 2011 roku, czyli 2 lata wcześniej.
Nie jestem w stanie powiedzieć czy ich lubię, czy też nie. 
"Nienawidzę ich", "Są obrzydliwi.", "Ich muzyka jest tragiczna." -tak nie myślę, po prostu ich nie słucham. Są dla mnie zespołem, który nie wzbudza u mnie żadnych emocji- ani pod względem wyglądu, ani muzyki jaką tworzą.
W prawdzie znam 2 piosenki - "Story of my live" i wymienioną powyżej. 
Jakie są? - Dobre, ale nie w moim stylu. 
Uwielbiam zespoły, gdzie członkowie potrafią: genialnie śpiewać, do tego tańczyć, grać na różnych instrumentach i są Azjatami x3 

Nie wiem również jakie są wokale w tym zespole -lubię takie jak ma Chen, Baekhyun, Kyungsoo, Jonghyun, Ryewook czy Kyuhyun idt.. Może też są wybitnie uzdolnieni? Tego nie wiem, ale mogłabym się dowiedzieć ><

Wygląd europejczyków znudził mi się troszeczkę i wolę patrzeć na egzotycznych Azjatów, którzy doprowadzają mnie do obłędu.

Ah! Nie znam ich imion, ale wiem, że jest paring Zarry xD ~~ Yaoi wszędzie....

Kiedyś myślałam, że wszystkie piosenki koreańskie, jakie usłyszę, są genialne i najcudowniejsze, co niezupełnie okazało się prawdą. Nie jestem zbyt wybredna jeśli chodzi o melodię, tekst itp.... ale...

np.


Kocham Shinee, ale ta piosenka... Po włączeniu od razu pomyślałam o One Direction... W sumie chyba mają podobną, ale nie jestem pewna ><
Not my style...A jeśli chodzi o Justina Biebera, to znam go tylko ze skandali i  piosenki "Baby" >< 
Na niego jestem troszkę bardziej negatywnie nastawiona, ale i tak jest mi obojętny. Kiedyś myślałam, że będzie z niego normalna gwiazda, a nie potencjalny zbir. 
Jego wygląd. Hm. Nawet spoko, jednak nie lubię wytatuowanych ciał ;/

Takie moje zdanie. Najbardziej mnie interesuje, jakie jest wasze, bo wiem, że w gronie k-popowców znajdują się i ci, którzy są fanami 1D i Justina Biebera.

Słyszę zbyt dużo negatywnych opinii o nich, a wiem, że nie tylko takie istnieją, a nie chcę mieć o nich tylko złego zdania, więc jeśli ktoś zna jakiekolwiek dobre rzeczy jakich uczynili albo za co po prostu ich lubicie, to nawet z chęcią poczytam ^^

Koniec~~

3 komentarze:

 1. Także słucham k-popu, więc gdyby nie to, iż moje koleżanki są ich mega fankami to bym ich nie znała. 1D ogólnie się dobrze słucha, jednak pozostanę przy azjatyckich muzyczkach ;D Co do Justina Biebera- nie lubię go, za bardzo stara się szpanować. Kiedyś wyglądał *bez urazy dla fanek, jak i dla wyżej wymienionego* jak mały chłopiec (nie, nie uroczo, tylko tak infantylnie). Więc moje zdanie na ich temat jest podzielone:
  1D- lubię, lecz słucham okazjonalnie
  JB- nie lubię (nic do niego nie mam, po prostu mnie odpycha)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po części na tak, po części na nie. O ile 1D zyskują moją sympatię, bo nie narzucają się i nie spotykam ich na każdym jednym kroku. To JB irytuje mnie sposobem swojego "bycia gwiazdą". Do piosenek i muzyki nic nie mam, ale lubię czasem posłuchać muzyki przepełnionej ciepłem i urokiem głosów, które chcą mnie do siebie przekonać (patrz. ulubione piosenki k-popowe), kiedy fabryki pieniędzy, którymi są wytwórnie, chociaż utrzymują pozory, że zespołom zależny na fanach.
  Gdybym miała się jasno określić, to powiedziałabym 1D, że mogą wydać kolejny krążek, będzie mi miło. :D A JB-proszę, nie napatocz się na mojej drodze życiowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i to jest zdrowe podejście ^^ Nie fanatyczna miłość i nie nienawiść :D
  A co do piosenki "One way or another" to serdecznie polecam oryginał w wykonaniu Blondie, moim zdaniem jest o wiele lepszy ;)

  OdpowiedzUsuń